Meet de Founder

Welkom bij Amazing Wardrobe!

Gemma, founder van Amazing Wardrobe

Ik ben Gemma, de founder van Amazing Wardrobe. In 2018 startte ik met een kleine online shop met een selectie handtassen — en al snel groeide die uit tot een volwaardige collectie van de mooiste mode-items. In het begin combineerde ik de shop met mijn fulltime job, maar dankzij jullie enthousiasme en trouw bleef Amazing Wardrobe groeien.

Tijdens de coronaperiode boomde onze online shop als nooit tevoren. Die lockdown bracht ook een persoonlijk inzicht: ik was niet langer gelukkig in mijn dagelijkse job. We namen de stap en kochten onze fysieke winkel. Na de lockdown bleef ik nog even mijn job combineren, maar op vrijdag, zaterdag en op afspraak waren jullie al van harte welkom.

In 2022 waagde ik de sprong: fulltime ondernemer. En elke dag ben ik nog steeds enorm dankbaar dat ik de deuren mag openen — voor een babbel, een aankoop, wat stijladvies of gewoon een bezoekje. Jullie maken het verschil. Door jullie doe ik wat ik écht graag doe.

Mega bedankt daarvoor! 🙏

You are AMAZING — remember that!

Gemma xxx

🎥 Bekijk onze video op GVA – Relax: Amazing Wardrobe in Hemiksem